.
1
به میزبانی دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر همایش جلوه‌های فرهنگ عاشورایی در دفاع مقدس برگزار می شود. به منظور نشان‌ دادن بخشی از تاثیرات عاشورا و قیام حضرت امام حسین(ع) بر دوران هشت سال دفاع مقدس، همایش جلوه‌های فرهنگ عاشورایی در دفاع مقدس به میزبانی دانشگاه پیام نور مرکزبوشهر برگزار می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان بوشهر، دبیر همایش جلوه‌های فرهنگ عاشورایی در دفاع مقدس و رئیس دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر گفت: حدود ۱۰۰ مقاله به دبیرخانه همایش رسیده است.

دکتر فاطمه کرمپور افزود: فراخوان مقالات این همایش در ۱۱ محور بوده است که عبارتند از تجلی رخدادهای عاشورا دردفاع مقدس، تاثیر نماز ظهر عاشورا بر معنویت دفاع مقدس، نقش شور و شعور حسینی بر معنویت دفاع مقدس، تجلی ادبیات عاشورایی در فرهنگنامه دفاع مقدس، ولایت پذیری اصحاب امام حسین و نقش آن در ولایت پذیری رزمندگان اسلام، بررسی خلاقیت ها و ابتکارات درکربلا و دفاع مقدس، نقش بانوان در دفاع مقدس و مقایسه آن با زنان عاشورایی، نقش فرهنگ عاشورا در یکپارچه سازی ملت حماسه ساز ایران، وجوه مشترک دشمنان اسلام در واقعه عاشورا و جنگ تحمیلی، نقش دفاع مقدس در تداوم انقلاب اسلامی و مقایسه آن با قیام امام حسین(ع)، پیام‌های مشترک عاشورا و دفاع مقدس.

همایش جلوه‌های فرهنگ عاشورایی در دفاع مقدس صبح روز دوشنبه 14 آبان ماه 1397 ساعت 9 صبح  در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر برگزار می شود.

 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر