.
قابل توجه کلیه پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی آزمون سراسری سال 97؛ جزئیات زمان و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای کلیه پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال 97 به اطلاع می رساند، ثبت‌نام غیرحضوری کلیه پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی از تاریخ97/06/27 لغایت97/07/03 طبق جدول زمان بندی شده در سامانه آموزشی گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir انجام می‌شود

 

 

.

به گزارش روابط عمومی، کلیه پذیرفته شدگان برای ثبت نام باید به شرح ذیل اقدام کنند؛

 

1-ثبت نام کلیه پذیرفته‌شدگان این دوره به صورت غیرحضوری انجام می‌شود و پذیرفته‌شدگان گرامی لازم است با مراجعه به سایت http://reg.pnu.ac.ir از تاریخ و نحوه نام‌نویسی آگاهی یابند.

2-پذیرفته‌شدگان پس از ورود به سایت در مهلت اعلام شده و با مطالعه صفحه ورودی می‌توانند با استفاده از شناسه کاربری و گذرواژه (در صفحه اول سایت فوق‌الذکر در زمان ثبت‌نام اعلام می‌گردد) وارد سامانه آموزشی گلستان شوند.

3-پذیرفته‌شدگان لازم است اسکن مدارک ذیل را در قالب jpg یا jpeg و با حجم هر عکس حداکثر 250 کیلوبایت تهیه و در هنگام ثبت نام غیرحضوری بارگذاری نمایند.

-تصویر صفحه اول و صفحه توضیحات شناسنامه

-تصویر کارت ملی (پشت و رو)

-عکس رنگی با زمینه روشن بدون کلاه و عینک (برای مراجعه حضوری 4 عدد)

-مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان)

-تصویر مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی (دارندگان دیپلم نظام قدیم نیازی به ارائه این مورد ندارند)

-تصویر مدرک دیپلم متوسطه

-تصویر درخواست تاییدیه تحصیلی از دفاتر پیشخوان خدمات دولت برای آخرین مدرک تحصیلی (مدرک پیش‌دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم)


-(پوشه فایل دوار) صرفا برای داوطلبینی که در دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر پذیرفته شده اند. (رنگ پوشه با توجه به رشته تحصیلی در جدول پیوست می باشد.

دانشجویان پس از ثبت نام اولیه و بارگذاری مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده در زمان تعیین شده به محل قبولی مراجعه و نسبت به تشکیل پرونده اقدام نمایند.

لازم به ذکر است، امکان تقاضای مهمان برای ورودی‌های جدید از تاریخ 31/6/97 لغایت 9/7/97 در سامانه آموزشی گلستان و برای نیمسال اول 98-97 فراهم است و انتخاب واحد دانشجویان از تاریخ 1/7/97 لغایت 10/7/97 خواهد بود.

برای پذیرفته شدگانی که تا تاریخ 97/6/31 موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی نشده اند تا تاریخ 97/11/30 مهلت داده می شود تا مدرک پیش دانشگاهی اخذ نمایند.از این دسته از پذیرفته‌شدگان ثبت‌نام موقت به عمل آمده و پس از اخذ مدرک پیش‌دانشگاهی ثبت‌نام آنها قطعی می‌گردد. ضمنأ نیمسال اول 98-97 نیز برای ایشان مرخصی تحصیلی عادی درج می‌گردد


یادآوری مهم: دانشجویان ملزم به تحصیل در کد قبولی اعلام شده می‌باشند و تغییر آن فقط پس ازگذراندن حداقل دوازده واحد با معدل حداقل 12 امکان پذیر است .


داوطلبان می توانند درساعت اداری از طریق پیامک ویا پیام رسان سروش به شماره 09309508831 سوالات و ابهامات خودرا مطرح نمایند.
همچنین با عضویت در کانال پیام رسان سروش دانشگاه پیام نور استان بوشهر @pnu_bushehr   از آخرین اخبار دانشگاه پیام نور مطلع شوید.

شرایط دریافت وام قرض الحسنه دانشجویی

نحوه تهیه کتاب دانشگاه پیام نور به صورت سفارش اینترنتیتاریخ مراجعه حضوری صرفا برای دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر

حروف الفبا

روز و تاریخ

ردیف

الف ---ث

سه شنبه 3/7/97

1

ج----ذ

چهارشنبه 4/7/97

2

ر----ض

شنبه7/7/97

3

ط---گ

یکشنبه 8/7/97

4

ل---ی

دوشنبه 9/7/97

5

 داوطلبین سایر مراکز به سایت دانشگاه خود مراجعه نمایند.


رنگ پوشه ثبت نام برای رشته های مختلف تحصیلی صرفا در دانشگاه پیام نور مرکزبوشهر

خاکستری

مهندسی کشاورزی، زبان و ادبیات فارسی،ارتباط تصویری،شهرسازی،زبان و ادبیات عربی و زبان و ادبیات انگلیسی

آبی

مدیریت/اقتصاد/حسابداری/علوم تربیتی/روانشناسی/گردشگری

زرد

کلیه رشته های علوم پایه/،علوم ورزشی/جغرافیا/تاریخ/علوم سیاسی/جامعه شناسی

نارنجی

حقوق/الهیات/مهندسی معماری

سفید

رشته های فنی و مهندسی

 

نمونه پوشه فایل دوار

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر