.
1
همایش روز کنکور در بوشهر برگزار شد همایش روز کنکور با همکاری دانشگاه پیام نور و مدیریت آموزش پرورش شهرستان بوشهر ویژه شرکت کنندگان کنکور سراسری برگزار شد.

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان بوشهر  رئیس دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر دراین همایش اظهار داشت: دانشگاه پیام نور با برگزاری این همایش سعی دارد تفاوت بین عملکرد و توانمندی دانش آموزان را کاهش دهد..

 

دکتر فاطمه کرم پور بیان کرد: امیدواریم این همایش با همکاری آموزش و پرورش در سطح استان گسترش پیدا کند و این دانشگاه گامی در جهت رشد اجتماعی برداشته باشد..

 

وی اضافه کرد:یکی از مشکلات اساسی دانش آموزان در مدارس استرس و دلهره قبل از کنکور است که در این همایش دانش آموزان شیوه‌های درس خواندن، راه‌های موفقیت و روش‌های مقابله با استرس را فرا می‌گیرند..

 

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر  نیز گفت:با اجرای برنامه‌ها و طرح‌های مختلف، ارتقای جایگاه استان بوشهر در کنکور سراسری دنبال می‌شود.

 

ناصر کرمی افزود: آموزش و پرورش استان بوشهر برنامه‌هایی را برای حضور آماده دانش آموزان در کنکور سراسری تدوین کرده که نیازمند مشارکت مدیران در نقاط مختلف استان است.

 

وی منابع انسانی توانمند و تولیدگر را به عنوان یکی از مهمترین معیارهای توسعه یافتگی عنوان کرد و ادامه داد:قرار گرفتن دانش‌آموزان در سطح علمی مناسب می‌تواند زمینه بهبود وضعیت آینده یک کشور باشد.

 

 

کرمی افزود:موفقیت سالیان اخیر آموزش و پرورش استان در ارتقا رتبه کنکور، افزایش یک نمره معدل کتبی با همت استانداری، شوراها، دهیاری ها و شهرداری ها اتفاق افتاده است.

 

کرمی خاطرنشان کرد:شهرستان بوشهر در کنکور امسال یک هزار و ۵۴۶ شرکت کننده دارد که ۹۲۷ دانش آموز دختر و ۶۳۷ آن دانش‌آموزان پسر است.

 

گفتنی است سخنران اصلی این همایش یک روزه علیرضا قومی بود و همایش با حضور دانش آموزان کنکوری شهر بوشهر در کانون امام خمینی برگزار شد.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر